Навчально-методичний комплекс як засіб формування математичних та ІКТ-компетентностей молодших школярів

12 лютого 2015 року в Київському міському будинку вчителя відбувся науково-методичний семінар «Навчально-методичний комплекс як засіб формування математичних та  ІКТ-компетентностей молодших школярів» для методистів РНМЦ та вчителів початкових класів.

Про реалізацію оновленого змісту навчання математики в початковій школі йшлося у виступі старшого наукового співробітника лабораторії початкової освіти, докторанта Інституту педагогіки НАПН України Оксани Володимирівни Онопрієнко. Учитель інформатики Харківської гімназії № 55 та співавтор підручника «Сходинки до інформатики» Марина Михайлівна Корнієнко сконцентрувала увагу присутніх на реалізації оновленого змісту навчання інформатики в початковій школі. Педагогам столиці було представлено навчально-методичні комплекти з предметів «Математика» авторів С.О. Скворцової, О.В.Онопрієнко та «Інформатика» авторів М.М. Корнієнко, С.М. Крамаровської, І.Т.Зарецької.

Програма семінару

Сайт Скворцової С.О.