Тренінг «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання»

kontseptsiya_novoji_ukr_shkoly25 жовтня 2017 року в рамках міжнародного семінару для представників пілотних шкіл «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання» було проведено тренінг «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання». Організаторами тренінгу виступили організація «КультурКонтакт Австрія», «Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».
Реалізацію змісту тренінгу забезпечували австрійські тренери Хельга Шахінгер, Сузанна Фрейншляг, Юлія Найда, Ольга Банах.
У ході роботи учасники ознайомились із актуальною темою «Теорія множинного інтелекту» й обговорили можливості її застосування при плануванні та проведенні інтегрованого навчання. Особливо емоційною була практична частина заняття, на якій австрійські колеги представили низку вправ, спрямованих на організацію кооперативного навчання. По закінченні тренінгу всі учасники отримали сертифікати.
Нова українська школа: сторінка на сайті МОН України
Посібник «Нова українська школа: порадник для вчителя» (онлайн-ресурс)

sertyfikat_kravchuk

sertyfikat_polyakova