Інтегрований урок з математики та природознавства 3 клас

Інтегрований урок – це урок, який проводиться з метою розкриття загальних закономірностей, законів, ідей, теорій, відображених у різних науках і відповідних їм навчальних предметах. Його проведення забезпечує формування в учнів цілісної системи пізнання навколишнього світу в їх взаємозв’язку та взаємозумовленості; сприяє поглибленню та розширенню знань учнів, їх практичного застосування до процесів та явищ оточуючої дійсності.Зробити навчання учнів початкових класів цікавим та результативним допомагають  групові форми навчання. Працюючи в групах діти отримують можливість висловлюватись, розвивати навички спілкування, отримати допомогу від друзів. Ця форма роботи допомагає у  формуванні самостійності  молодшого школяра. Працюючи в команді, дитина має можливість проявляти ініціативу, вибрати завдання, порадити, як організувати роботу, вчиться планувати свої дії, переконувати, нести відповідальність за себе і  свою команду.

Мовою математики про природу. Додавання  і віднімання круглих чисел. Задачі на знаходження трьох чисел за їх сумою та сумою двох доданків.