НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА 2017-2018 н.р.

Гриневич: мета реформи – якість освіти для кожної дитини
Міністр: учителі мають відійти від авторитарної педагогіки
«Нова українська школа»: план реформ
МОН планує зменшити бюрократичний тиск на школу
Сертифікувати вчителів почнуть не раніше 2019 року

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р
Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року
Старт Нової української школи!
Наказ МОН України від 13.07.2017 року № 1021 “Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у ЗНЗ І ступеня”
Лист ІМЗО від 18.07.2017 року №21.1/10-1500 “Щодо наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931” →
Орієнтовний перелік засобів навчання у початковій школі Нової української школи на 2017/2018 навчальний рік
Відео Нова українська школа