bb71c07233b21a95ec000c616ce325a11-340x160[1]     11 грудня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено Науково-методичний семінар «Навчально-методичне забезпечення логічного компонента на уроках дисциплін гуманітарного та природничо-математичного циклу».
Учасникам семінару було презентовано підручник «Математика» 1 клас авторів Митника О.Я., Гайштута О.Г. видавництво «Гімназія».

Програма семінару

Большакова І.О. Розвиток понятійного мислення молодших школярів

Галяс С.В. СШ 31 Система завдань, спрямованих на розвиток мислення та мовлення учнів початкової школи

Митник О.Я. Науково-методичні засади побудови навчально-виховного процесу в загальноосвітній школі як цілісного творчого