Круглий стіл з питань адаптації програми і посібників спеціального курсу виховної спрямованості «Культура добросусідства»

27 листопада 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено круглий стіл «Адаптація програми і посібників спеціального курсу виховної спрямованості «Культура добросусідства». У заході взяли участь методисти з дошкільної і початкової освіти та виховної роботи науково-методичних центрів районних у м. Києві державних адміністрацій, викладачі та методисти Інституту 28післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Інтегрований курс «Культура добросусідства» призначений для ознайомлення школярів з етнічними, мовними, ментальними особливостями регіону, в якому мешкають, формування у дітей навичок конструктивної комунікації й успішної взаємодії в колективі.
М. А. Араджионі познайомила учасників заходу з перевагами й особливостями курсу «Культура добросусідства», вітчизняним і міжнародним досвідом роботи з адаптації й апробації курсу в закладах ДНЗ та ЗНЗ. Розглядалися питання документального супроводу роботи творчих груп, видання посібників, робочих зошитів, методичних рекомендацій, проведення методичних семінарів й організації апробації курсу в навчальних закладах та проведення психологічного моніторингу на базі визначених закладів освіти.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*