Використання музично – дидактичних посібників та ігор у різних видах музичної діяльності дошкільників

Наочні посібники в музичному вихованні дітей дозволяють – у простій, доступній дітям ігровій формі давати уявлення про музику, її виражальні можливості; – навчати розрізняти різноманітну гаму почуттів, настроїв, що передає музика, – активно розвивати музично-сенсорні здібності, а також загальні музичні здібності – ладовисотний слух, почуття ритму, – долучати до основ музичного мистецтва, – пробуджувати інтерес до прекрасного.
         Музичні завдання, які виконуються за допомогою наочних посібників, – значно активізують пізнавальну діяльність дитини, – розвивають її самостійну музичну діяльність, яка набуває творчого характеру. ДЕТАЛЬНІШЕ>>