ДПА 2020: МОН визначено перелік шкільних предметів

navchanniaМіністерством освіти визначений перелік предметів, з яких у 2019/20 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Ганною Новосад та вже зареєстрований у Міністерстві юстиції.
Учні, які завершують здобуття початкової освіти та базової середньої освіти складатимуть державну підсумкову атестацію у школах. Іспити проводитимуться у письмові формі.
Перелік предметів ДПА у 4 класі
1. Українська мова (оцінювання результатів з української мови та читання).
2. Математика.
3. Мова національної меншини або мова корінного народу (у класах з навчанням або вивченням мови національної меншини чи корінного народу на підставі заяви одного з батьків або законних представників за рішенням педагогічної ради закладу освіти, затвердженим наказом керівника закладу освіти).