Ранкова руханка – навіщо вона дитині і чому фізкультура її не замінить

Rankova-zustrich-shho-tse-i-navishhoКожній дитині для розвитку та доброго самопочуття потрібно щодня понад годину активно рухатись – такі рекомендації ВООЗ. З огляду на тритижневий карантин, фізичні вправи ще потрібніші – як дітям, так і дорослим.

Проєкт “Дружня школа” зібрав поради, як прищепити дітям любов до ранкової руханки.
Однією з цілей НУШ є поширення фізичної активності на уроках – кілька хвилин руханки допомагають дітям зняти напруження, розслабитись, перемкнути увагу, підняти настрій. Але руханка у школі, переважно, є більше грою, яка розважає, навчає, відволікає, але не дає потрібного навантаження для тіла.
Удома є більше часу та простору, щоб розім’ятись. У звичній обстановці дитина не буде соромитись робити, що їй хочеться, – потягуватись, присідати чи стрибати. А під час карантину фізичні вправи тим паче мають стати сімейною звичкою.