Вчителі зможуть складати свої програми на основі типових без затвердження в МОН

Navchalna-programaВчителі Нової української школи зможуть складати власні навчальні програми на основі типових без затвердження у Міністерстві освіти і науки.
Про це розповіла радник міністра освіти і науки Іванна Коберник в інтерв’ю LB.ua.
За її словами, раніше у вчителів була програма, в якій чітко прописували кількість годин на певний предмет. Наприклад, якщо клас не засвоїв множення на 4, але вже вичерпалась кількість годин на це, вчитель змушений був іти далі.
Зараз нема розподілу годин, але є очікувані результати навчання і є зміст, який запропонований в типових програмах. В Новій українській школі вчитель може сказати: “Я знаю, як цікавіше досягти цих результатів, і я буду працювати ось так”. Тобто, він складає свою програму відповідно до типової програми, і її не треба везти на затвердження в міністерство.