Методичний семінар для вихователів закладів дошкільної освіти

22 людевочка 7того 2018 р. у приміщенні дошкільного закладу освіти № 457 (вул. Чигоріна, 61) відбулося перше заняття методичного семінару «Просторами української дитячої книги, або що читати сучасним дошкільникам» із теми «Організація простору для книги та читача в груповій кімнаті закладів дошкільної освіти».
Вихователі закладів дошкільної освіти обговорили основні принципи та зміст облаштування розвивального бібліотечного сектора групових кімнат дошкільного закладу, розглянули питання щодо виховання в дітей дошкільного віку інтересу до художнього слова та задоволення їхнього читацького запиту в умовах навчального закладу.
Програма заходу
Л.І. Меленець.Основні принципи та зміст облаштування розвивального бібліотечного сектора групових кімнат дошкільного закладу: презентація
Я.Я.Дерінг. Читацький запит дітей та їхніх батьків випадкова книга чи стійких атрибут дозвілля в сім’ї: презентація
М.В. Красноліцька. Виховання у дітей дошкільного віку інтересу до художнього слова: презентація