Номінанти «Освітнього Оскару – 2017» серед нас!

Exif_JPEG_420“Є концепція Нової української школи, і ця концепція позитивно сприймається суспільством. Завдання для Міністерства освіти та науки, Педагогічної академії та освітян – цю концепцію реалізувати …
Я сподіваюся, що ті 147 освітян з 23 областей України, які взяли участь в конкурсі, – це наші агенти змін, на яких ми маємо спиратися в реалізації нашої реформи. Бо вчитель є серцевиною освітнього процесу, людиною яка розвиває, показує приклад, сприяє формуванню цінностей і ставлень, формуванню компетентностей”, – сказав на церемонії нагородження заступник міністра освіти та науки Павло Хобзей.
У даному випадку ці слова безпосередньо стосуються працівника НМЦ дошкільної та початкової освіти ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка Санковської Ірини Мечиславівни  –  учасниці конкурсу 2017 року в номінації «Методист».
Конкурс «Освітній Оскар» має на меті знайти й поширити найкращий інноваційний досвід останніх років у системі освіти України, відзначити обдарованих педагогів та учнів у 19-ти різних номінаціях. Також конкурс покликаний піднести імідж освітян, відзначити вчителів, працівників освіти, управлінців в сфері освіти та навчальні заклади.
Засновником конкурсу “Освітній Оскар” є видавництво «Шкільний світ», що спеціалізується на виданні педагогічної літератури.
Щиро вітаємо переможницю!
Відео з прес-конференції