Практикум «Живи у мирі та злагоді з довкіллям»

12 грудня 2017 року тренер проекту «Культура добросусідства» Санковська І. М. провела для учнів гімназії № 39 Деснянського району м. Києва практикум «Живи у мирі та злагоді з довкіллям».
Третьокласники саме опанували програмовий матеріал із теми «Невичерпні джерела енергії на Землі». Із захопленням діти брали участь в обговоренні нетрадиційних джерел отримання енергії людиною, ділились досвідом економії електроенергії. Друга частина практикуму була присвячена діям з ресурсозбереження, які стосувалися: економії води, правила поводження з папером, сортування сміття. Важливим стало обговорення дій щодо допомоги птахам взимку, а саме: чим можна або не можна наповнювати годівницю!
Кожен з трьох класів отримав у подарунок настільну гру «Енерголото» та блокнотик для записів, що зроблений із залишків невикористаного паперу.