ІІІ етап Міського Вернісажу педагогічних ідей з музично-естетичного виховання дітей дошкільного віку «Музична скарбниця»

IMG_144612 грудня 2017 р. на базі Київського палацу дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13) пройшов ІІІ етап Міського Вернісажу педагогічних ідей з музично-естетичного виховання дітей дошкільного віку «Музична скарбниця» – публічна презентація проектів, на якій конкурсна комісія визначала переможців у заявлених за умовами Вернісажу номінаціях. Відповідно до наказу ДОНмолодьспорту м. Києва від 13.07.2017 № 703 http://don.kievcity.gov.ua/files/2017/7/18/160707.pdf Вернісаж педагогічних ідей проходив у ІІІ етапи. Протягом першого (заочного) етапу, що проходив з 11 вересня по 2 листопада, здійснювалася подача музичними керівниками ДНЗ матеріалів (досвіду роботи) для розгляду конкурсною комісією. Протягом другого (очного) етапу проведення Вернісажу на засіданні конкурсної комісії визначено учасників, яких було допущено до публічного захисту.
Зал під час презентації музичними керівниками своїх проектів постійно підтримував колег гучними аплодисментами. Інформацію про переможців Вернісажу педагогічних ідей буде опубліковано на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) http://don.kievcity.gov.ua/content/nakazy-departamentu.html
У рамках Вернісажу відділ дошкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводить фотовиставку дитячих костюмів «Чарівна казка оживає».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*