Всеукраїнська нарада регіональних координаторів

DSC_05235 – 6 грудня 2017 року у м. Києві відбулась Всеукраїнська нарада регіональних координаторів з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом». У нараді взяли участь представники 24 областей України та м. Києва. У ході роботи було проаналізовано стан виконання заходів у регіонах, затверджених наказом МОН України. Учасники ознайомились з попередніми результатами проведення вступного онлайн-опитування щодо знань, ставлень і поведінкових практик дітей і підлітків України, результатами тестового функціонування онлайн курсів та визначили пріоритетні заходи на 2017/2018 роки за напрямками: навчання учнів, підготовка вчителів, створення сприятливого освітнього середовища. Також було розроблено проекти планів щодо методичних рекомендацій з інтеграції двокомпонентної моделі курсу «Вчимося жити разом» у систему післядипломної підготовки педагогів, забезпечення навчання учнів за розробленими курсами.
Нарада була корисною для її учасників. Цікаві ідеї, відкрита дискусія, конструктивний підхід до вирішення питань сприяли тому, що кожен з регіональних координаторів чітко сформулював для себе шляхи організації та проведення семінарів-тренінгів для педагогів з курсу «Вчимося жити разом» з метою подальшого впровадження його в освітній процес ЗНЗ.