Семінар-практикум «Морально-етичне виховання молодших школярів в урочній та позаурочній роботі»

IMG_1494 (1)15 листопада 2017 року в навчально-виховному комплексі «Лісові дзвіночки» з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району відбувся семінар-практикум для вчителів початкової школи «Морально-етичне виховання молодших школярів в урочній та позаурочній роботі».
У рамках семінару Веремейчук Ганна Миколаївна, учитель початкових класів закладу, поділилась досвідом роботи з впровадження в освітній процес програми інтегрованого курсу «Культура добросусідства». Варто зазначити, що вчителька працює за програмою вже третій рік. Заняття, які проводить учителька, цікаві, пізнавальні, тому й діти з радістю відвідують їх.  Виступ учнів Ганни Миколаївни на тему «Твори добро» дуже сподобався гостям семінару.