Реалізація компетентнісного підходу до навчання на уроках у початковій школі шляхом використання ІКТ

З досвіду роботи вчителя початкових класів ТОВ «СЗНЗ I ступеня «Ліко-школа» Голосіївського  району м. Києва, Непоради Наталії Євгенівниен

Вважаю, що кожен вчитель молодших класів, плануючи свою діяльність, повинен точно відповісти на питання: яким він бачить випускника початкової школи? Слід зробити вибір між людиною, яка, не замислюючись, виконує вимоги дорослих, або особою, здатною приймати самостійні рішення і відповідати за свої вчинки.  Я – за учня що думає, цілеспрямованого, творчого.
Сучасне життя вимагає гнучкості мислення і творчого підходу до вирішення життєвих питань. Наскільки просунеться вперед суспільство в майбутньому, визначатиметься інноваційним потенціалом підростаючого покоління. Використання інформаційних технологій створює атмосферу творчого пошуку, підвищує рівень знань і пізнавальної активності учнів.
Обчислюємо в межах 7
Склад 10. Тренажер для 1 класу