Добро починається з тебе

Одним із о1сновних завдань сучасної школи є формування у дітей ціннісних ставлень і суджень, які слугують базою для щасливого особистого життя та успішної взаємодії з суспільством.  Пріоритетними у проведенні виховних заходів для учнів 1-4 класів є активні методи та форми роботи, що спрямовані на самостійний пошук істини та сприяють формуванню критичного мислення, ініціативи і творчості. Серед них: ситуаційно-рольова гра, сюжетно-рольова гра, гра-драматизація, інсценування, гра-бесіда, гра-мандрівка, екскурсія, ігрова вправа,  усний журнал, групова справа, уявна подорож, конкурси, ігри, моделювання, інсценізація, вікторина, екскурсія, хвилини з мистецтвом, година спостереження, година милування тощо.
Пропонуємо Вашій увазі матеріали заходів, що сприятимуть вихованню у дітей людських чеснот, поваги до оточуючих,  вміння справедливо оцінювати свої та чужі вчинки.

Виховний захід у 2 класі. Добро і зло
Виховний захід у 4 класі. Добро і доброчинність. Поняття доброчинності, людяності, моральної чистоти людини