Проект «Сторінками історії нашого міста»

iПроектна діяльність – нині одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції, які на Раді Європи були визначені як основні в ХХІ столітті: полікультурні, мовленнєві, інформаційні, політичні та соціальні. Самостійне здобування знань, систематизація їх, можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему і приймати рішення відбувається саме через метод проекту.
Використання проектної технології у початковій школі має свою специфіку: слід враховувати вікові та психологічні особливості учнів. Усі етапи проектної діяльності повинні ретельно контролюватися вчителями, оскільки і теоретичних, і практичних знань та вмінь у молодших школярів ще мало.
Залучення молодших школярів до проектної роботи сприяє формуванню в них таких компетентностей:

• уміння працювати в колективі;
    • уміння розділяти відповідальність;
    • аналізувати результати діяльності;
    • відчувати себе членом команди;
    • навички аналітичного погляду на інформацію;
    • здатність до адекватної самооцінки.

Пропонуємо Вашій увазі проект «Сторінками історії нашого міста»