Семінар-практикум «Дидактичні ігри як засіб розвитку продуктивного мислення молодших школярів»

dopovidach19 жовтня 2016 року в ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся семінар-практикум «Дидактичні ігри як засіб розвитку продуктивного мислення молодших школярів». Учасники заходу – вчителі початкових класів, молоді вчителі, керівники МК учителів початкових класів.
Як пробудити в дитини радість творчості та пізнання? Як розвинути її здібності та вміння мислити сміливо, творчо, логічно і водночас нестандартно? Ці та інші питання обговорювалися на семінарі.
Увагу вчителів було зосереджено на особливостях розвитку продуктивного мислення молодших школярів. Педагоги ознайомились із авторською методикою кандидата фізико-математичних наук, психолога, співавтора підручників «Математика» для 1 і 2 класів Ольги Гісь, яка запропонувала серію розвивальних завдань і головоломок, мета яких – стимулювати роботу дитячого мозку, пробуджувати потяг до творчості.
О.М.Гісь. Розвиток продуктивного мислення молодших школярів: презентація
О.М.Гісь. Компетентнісно орієнтовані завдання на уроках математики: презентація
О.М.Гісь. Творчі завдання на уроках математики в початковій школі: презентація