Семінар з питань компетентнісно орієнтованого навчання молодших школярів української мови

navchannia5 жовтня 2016 року в ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся науково-методичний семінар для вчителів початкових класів, молодих учителів, керівників МК учителів початкових класів «Компетентнісно орієнтоване навчання молодших школярів української мови: проблеми і перспективи».
Учасники заходу обговорювали особливості вивчення української мови в умовах реформування початкової школи. Провідний науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук К.І.Пономарьова ознайомила вчителів з особливостями вивчення есе на уроках української мови в початковій школі та презентувала навчально-методичні видання для перевірки предметних компетентностей з української мови в 2-4 класах.
К.І.Пономарьова. Особливості компетентнісно орієнтованого уроку української мови в початковій школі: презентація
К.І.Пономарьова. Вивчення есе на уроках української мови в 3-4 класах: презентація
Вікіпедія: есе