Круглий стіл «Маленьким киянам про рідне місто»

uchasnyky_seminaru124 травня 2016 року на базі Київського міського будинку вчителя відбувся круглий стіл за темою: «Маленьким киянам про рідне місто».
Учасниками заходу були методисти РНМЦ з дошкільної освіти, вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів, які беруть участь у проекті «Виховуємо киянина», вихователі ДНЗ м.Києва, викладачі кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти, методисти НМЦ дошкільної та початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка. На круглому столі обговорювались такі питання:
• підсумки проведення Вернісажу педагогічних ідей та знахідок з національно-патріотичного виховання «Моя вулиця, місто, країна»;
• хід упровадження програми «Я–киянин» (напрацювання, знахідки, проблеми).
Учасники проекту «Виховуємо киянина» поділились досвідом по упровадженню регіональної парціальної програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Я–киянин».
Керівник проекту Гончаренко А. М., доцент кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук звернула увагу на значну кількість напрацювань педагогів дошкільних навчальних закладів міста, спрямованих на вирішення завдань, окреслених Концепцією національно-патріотичного виховання дітей і молоді (№641 від 16 червня 2015 року). Розповіла учасникам круглого столу про результати анкетування, яке показало недостатню обізнаність вихователів ДНЗ міста відносно програми «Я–киянин», зазначила, що необхідно активізувати роботу в цьому напрямку.
Проект «Мальовничі куточки Райдужного масиву» (З досвіду роботи дошкільного навчального закладу № 688)
Упровадження програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Я–киянин» (З досвіду роботи дошкільного навчального закладу № 686)
Авторський проект «Мій Київ» (З досвіду роботи дошкільного навчального закладу № 613)
Культура мого міста. Наші знахідки (З досвіду роботи дошкільного навчального закладу № 810)