IMG_1730

5 квітня 2016 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбувся науково-методичний семінар «Інформаційне та організаційно-методичне забезпечення розвитку надпредметних компетентностей учнів початкової школи на уроках дисциплін гуманітарного та природничо-математичного циклів». У заході взяли участь голови методичних об’єднань учителів початкових класів ЗНЗ м. Києва.
У доповіді доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри  практичної психології факультету педагогіки та психології  Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Митника О. Я. йшлося про роль розвивального освітнього середовища у початковій школі щодо становлення успішної у соціумі особистості.
Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи вчителів початкових класів ЗНЗ столиці щодо створення та впровадження у навчальний процес завдань з логічним навантаженням на уроках дисциплін гуманітарного та природничо-математичного циклів.
Програма заходу
О. Я. Митник. Розвивальне освітнє середовище у початковій школі як чинник становлення успішної у соціумі особистості: презентація
О. М. Щевченко. Завдання з логічним навантаженням на уроках дисциплін гуманітарного та природничо-математичного циклів (з досвіду роботи): презентація
С. В. Галяс. Завдання з логічним навантаженням на уроках дисциплін гуманітарного та природничо-математичного циклів (з досвіду роботи): презентація