Archive for Червень 28, 2017

Проект “Вчимося жити разом”

DSC_082421 – 23 червня 2017 року в Києві відбувся тренінг для регіональних тренерів «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в початковій школі». Тренінг є однією з активностей проекту «Вчимося жити разом», ініційованого представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та підтриманого Службою Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) в рамках своєї ініціативи «Діти миру». Майбутні регіональні тренери пройшли підготовку для подальшого навчання вчителів початкової школи з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» у рамках предмету «Основи здоров’я». Протягом трьох днів учасники знайомилися з концепцією, змістом і методикою підготовки вчителів для викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом», пробували себе в ролі тренерів, вибірково відпрацьовуючи уроки-тренінги для учнів початкових класів за курсом «Вчимося жити разом», обговорювали питання щодо організації тренінгової підготовки педагогів у регіонах. Учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати і право готувати вчителів початкових класів до роботи у проекті «Вчимося жити разом»
Сертифікат

ОРГАНІЗАЦІЯ ГОРОДКОВОГО ТУРНІРУ В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Меленimagesець Л. І.,

старший викладач
кафедри методики та психології
дошкільної і початкової світи
ІППО КУ імені Бориса Грінченка,
канд.пед.наук

В Україні зростає кількість спортивних секцій та шкіл, а також родин, які бажають віддати на навчання різним видам спорту своїх маленьких дітей. Звертаючись до тренерів з питанням: «З якого віку і яким видам спорту можна навчати дітей дошкільного віку?», нерідко дивуються, коли чують у відповідь, що давно пора. Зрозуміло, про справжній спорт в дошкільному віці рано говорити, але різні види ігор та розваг з елементами спорту цілком доступні дітям 5-6 років, і навіть – більш раннього віку.

Детальніше

2017 — рік Японії в Україні

Цьо000212870горіч виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною.
З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією президент України  оголосив 2017 рік Роком Японії в Україні.
Також був обраний офіційний логотип, створений японським графічним дизайнером паном Томоо Каваі. Головним мотивом у цьому логотипі стали національні прапори обох країн. Цей логотип символізує дружні відносини між Японією та Україною. Даний дизайн було обрано серед 32 інших пропозицій, представлених на розгляд Посольства Японії у період від 22 серпня до 7 жовтня цього року.

Кравчук Л.В. Україна і Японія – 25 років разом (переглянути та скачати презентацію)