Archive for 24 Квітня, 2017

Проект «Сторінками історії нашого міста»

iПроектна діяльність – нині одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції, які на Раді Європи були визначені як основні в ХХІ столітті: полікультурні, мовленнєві, інформаційні, політичні та соціальні. Самостійне здобування знань, систематизація їх, можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему і приймати рішення відбувається саме через метод проекту.
Використання проектної технології у початковій школі має свою специфіку: слід враховувати вікові та психологічні особливості учнів. Усі етапи проектної діяльності повинні ретельно контролюватися вчителями, оскільки і теоретичних, і практичних знань та вмінь у молодших школярів ще мало.
Залучення молодших школярів до проектної роботи сприяє формуванню в них таких компетентностей:

    • уміння працювати в колективі;
    • уміння розділяти відповідальність;
    • аналізувати результати діяльності;
    • відчувати себе членом команди;
    • навички аналітичного погляду на інформацію;
    • здатність до адекватної самооцінки.

Пропонуємо Вашій увазі проект «Сторінками історії нашого міста»

Майстер-клас переможця ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» Ляшенко Анни Миколаївни

liashenko6 квітня 2017 року в cпеціалізованому навчально-виховному комплексі «Деснянка» з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району відбувся майстер-клас  переможця ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року-2017» Ляшенко Анни Миколаївни.
У заході взяли участь лауреати та учасники ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року-2017» у номінації «Початкова освіта».
Учитель початкових класів Ляшенко А.М. провела інтегрований урок математики та трудового навчання у 3 класі. Анна Миколаївна поділилася досвідом щодо здійснення предметної інтеграції, яка дає змогу учням молодшого шкільного віку висловлювати свої думки на запропоновану тему, водночас застосовувати здобуті знання, життєвий досвід, робити власні, нехай незначні, але дуже необхідні кожній дитині умовиводи і пошукові відкриття. Крім того, педагог наочно продемонструвала, як інтеграція уроків сприяє розвитку творчих здібностей учнів, уможливлює розумове навантаження дітей чергувати з творчим.