Archive for 28 Листопада, 2016

Козацькому роду нема переводу

Виховний захід (переглянути та скачати)
Презентація (переглянути та скачати)

Науково-практичний семінар «Застосування сучасних форм та методів навчання природознавства в початковій школі: технологічний підхід»

16 листопада 2016 року в  Київському fon0міському будинку вчителя  відбувся науково-практичний семінар для учителів початкових класів, молодих учителів, керівників МК учителів початкових класів «Застосування сучасних форм та методів навчання природознавства в початковій школі: технологічний підхід».
У ході семінару  учасники обговорювали особливості оновлення програми з природознавства у початковій школі. У доповіді наукового співробітника відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, Андрусенко І. В. йшлося про особливості навчання природознавства на компетентнісних засадах та компетентнісно орієнтовані завдання.

І. В. Андрусенко. Застосування сучасних форм та методів навчання природознавства в початковій школі: технологічний підхід: презентація
І. В. Андрусенко. Навчання природознавства на компетентнісних засадах: презентація

IV Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України

З 2014 року освітяни Києва мали можливість долучитися до апробації інтегрованого курсу виховної спрямованості «Культура добросусідства».
3–5 листопада 2016 року в м.Ірпінь, Київської області було проведено IV Робочу нараду педагогів-представників 9 регіонів: Донеччини, Закарпаття, Київщини, Луганщини, Львівщини, Одещини, Харківщини, Херсонщини та Чернівеччини. Захід відбувся за участю посла Королівства Норвегії в Україні пана Уле Тер’є Хорпестада.
Учасники наради обмінялися інформацією про свої досягнення в апробації курсу. Особливо важливою була можливість обговорити особливості організації виховної діяльності на різних етапах навчально-виховного процесу – від дошкілля до старшої школи.
Лариса Кравчук. З досвіду апробації інтегрованого курсу виховної спрямованості «Культура добросусідства» у ДНЗ та ЗНЗ І ступеня м.Києва
Світлана Савченко. З досвіду апробації інтегрованого курсу виховної спрямованості «Культура добросусідства» у ЗНЗ ІІ–ІІІ ступенів м.Києва
Олена Бояковська. Планування тематичного тижня «Добрі справи»
Лист Міністерства освіти і науки України від 12.07.2016 №1/11-9216 «Про впровадження курсу «Культура добросусідства» (частина 1), (частина 2)
Детальніше>>

Шкільна програма «Абетка Харчування» навчить правильно харчуватися з дитинства

zoshytyЯкий сніданок для першокласника найкращий? Чи варто давати учням в школу бутерброди? Чим корисні овочі?
Харчування — це один з найважливіших факторів у формуванні здоров’я людини. Закладати основу правильного харчування найкраще в школі, оскільки саме в цьому віці ми набуваємо звички, які проносимо через все життя. Це особливо актуально в наш час, тому що зараз більшість дітей шкільного віку страждають від надмірної ваги та білкової  недостатності. Одна з основних причин погіршення здоров’я — нераціональне харчування.
Детальніше>>

Для молодих учителів

Організація навчального процесу в початковій школі (2016/2017 н. р.)
Робота з батьками
Семінари
Методичні поради
Проекти
Інституційний репозиторій
Метод «зеленої  ручки»
Як  заповнювати журнал та спілкуватися про оцінки учнів з батьками

Презентації до уроків

Українська народна казка “Золотий черевичок” 3 клас (переглянути та скачати презентацію)
Грунт: його вороги і друзі (переглянути та скачати презентацію)
“Серед поля мак розцвів” (трудове навчання та читання)(переглянути та скачати презентацію)
Урок літературного читання 4 клас “Киргизька народна казка «Злагода»” (переглянути та скачати)
Киргизька народна казка«Злагода»” (переглянути та скачати презентацію)
Властивості води. Кругообіг води в природі (переглянути та скачати презентацію)
Урок математики  “Таблиця ділення на 5. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 5, на збільшення або зменшення числа в кілька разів” (переглянути та скачати презентацію)
Презентація до уроку математики (переглянути та скачати)

Методичний семінар “Нетрадиційні форми проведення уроків у початковій школі”

movlennya25 жовтня 2016 року в Київському міському будинку вчителя відбувся методичний семінар для учителів початкових класів, молодих учителів, керівників МК учителів початкових класів «Нетрадиційні форми проведення уроків у початковій школі».
Учасники заходу ознайомилися з особливостями проведення нестандартних уроків у початковій школі. В ході семінару увагу вчителів було зосереджено на проведенні уроків-квестів у початковій школі.

І. О. Большакова. Нестандартні уроки в початковій школі: презентація
І. О. Большакова. Уроки-квести в початковій школі: презентація