Archive for Листопад 16, 2015

16 листопада – Міжнародний день терпимості (толерантності)

толерантністьЛариса Кравчук,
старший викладач
кафедри методики та психології
дошкільної і початкової освіти
ІППО КУ імені Бориса Грінченка

 

Мета: розвивати розуміння, що таке терпимість (толерантність); формувати переконання у первазі ставитися толерантно до навколишнього світу; учити виявляти толерантне ставлення до інакшого від себе.

 1Довідка. Міжнародний день терпимості (толерантності) був заснований у 1996 році. Мета свята: звернути увагу всіх людей планети на важливість такої риси як  – терпимість (толерантність).

ДЕТАЛЬНІШЕ>>

Куди сховалися гриби

Колос Тетяна Григорівна,
учитель початкових класів
СШ № 313 з поглибленим
вивченням інформаційних технологій
Деснянського району м. Києва

 

Виховний захід
Клуб любителів казки

 «Куди сховалися гриби» І. Прокопенко

Хід заняття

  1. Організаційний момент.

Лунає  тиха музика.

Дорогі діти, сьогодні у нас не зовсім звичайне заняття. Нас чекає захоплююча подорож до країни казки. До нас прийшла одна почесна гостя. Яка – вгадайте.

Не дерево, а з листочками,
Не сорочка, а зшита,
Не рослина, а з корінцем,
Не людина, а з розумом. (Книга)

Так, це книга, а разом з книгою приходять наші улюблені казкові герої.
А чи знаєте ви, що у книжки бувають іменини?

ДЕТАЛЬНІШЕ>>

13 листопада відзначається Всесвітній день доброти

Лариса Кравчук,
старший викладач
кафедри методики та психології
дошкільної і початкової освіти
ІППО КУ імені Бориса Грінченка


Тема.
Поспішайте робити добро


Мета:
формувати усвідомлення, що  добросердя – 2необхідна риса кожної  людини; розвивати потребу бути доброзичливим, робити добро оточуючим. ДЕТАЛЬНІШЕ>>

Кваліметрична модель визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку

Лист МОН № 1/9-535 від 06 листопада 2015 року щодо визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі та додатком до нього.

Твори добро на радість людям

твори доброПідготувала
Дроник Юлія Олександрівна,
вихователь ГПД
спеціалізованої школи  № 137
Дніпровського району м. Києва

Виховний захід

Школа ввічливості

Мета: Формувати в учнів уявлення про морально-етичні відношення у навколишньому середовищі; вчити виявляти шанобливе ставлення до батьків, старших, піклування про молодших;  розвивати почуття чуйності і доброзичливості; узагальнювати знання про правила поведінки вдома, в школі, в громадських місцях; виховувати людяність, чесність, милосердя в душах дітей. ДЕТАЛЬНІШЕ>>

Рослинний і тваринний світ Київщини

Круглий стіл для вихователів ДНЗ, учителів перших класів та класних керівників 5 – 9 -го класів, що беруть участь в апробації курсу «Культура добросусідства»

28 жовтня 2015 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся круглий стіл «Наступність у вивченні математики між початковою та середньою ланками освіти». Учасники заходу – вихователі ДНЗ, учителі перших класів та класні керівники 5 – 9 -го класів, що у 2015/2016 н. р. беруть участь в апробації курсу «Культура добросусідства».

Модератори заходу – Дудар Ольга Володимирівна, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання, Кравчук Лариса Володимирівна, старший викладач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти, Савченко Світлана Володимирівна, методист НМЦ гуманітарної освіти та виховання, Таран Олена Віталіївна, методист НМЦ дошкільної та початкової освіти.
Учасники круглого столу обмінялися досвідом упровадження курсу «Культура добросусідства» в своїх навчальних закладах, презентували результати роботи з дітьми, обговорили актуальні питання що до подальшої роботи.

Лист МОН №1/11-15422 від 29.09.2014р.

Лист ДОНМС №063-788 від 08.09.2015р. “Про проведення апробації курсу “Культура добросусідства у 2015-2016 навчальному році”

Список  загальноосвітніх навчальних закладів, у яких  у 2015-2016 н. р. проводиться апробація курсу «Культура добросусідства» (1 клас)

Список ДНЗ м. Києва, у яких у 2015 – 2016 н. р. проводиться апробація курсу «Культура добросусідства»1 клас

IMG_1742IMG_1746IMG_1748IMG_1739

IMG_1732

IMG_1730IMG_1733

 

IMG_1731

IMG_1741

Здоров’язбережувальні технології в початковій школі