Archive for Конкурси, фестивалі

Екофест «Тримай ЕкоХвилю!»

1-158x94У Галереї мистецтв  ЦРБ ім. П. Загребельного 8 червня відзначали Екофест. Калейдоскоп вікторин, конкурсів і відеоанімації спонукав присутніх ще раз звернути увагу на важливу роль Світового океану в повсякденному житті. Адже океани – легені нашої планети, що забезпечують більшість кисню для живих істот. Ключовою подією Екофесту стало підведення підсумків міського конкурсу літературного твору «Тримай ЕкоХвилю», що проводився Центральною бібліотекою ім. Т. Шевченка для дітей м. Києва за ініціативи Централізованої  бібліотечної системи Деснянського району м. Києва.
5-158x94З вітальним словом до присутніх звернулися представники організацій, що підтримували інформаційну кампанію конкурсу, і побажали усім учасникам свята гарного настрою  та цікавих вражень. Дитячі твори, які були надіслані на конкурс, вражали різноманіттям жанрів, художнім оформленням, сюжетними лініями та фантастичними героями. Всі вони засвідчили розуміння маленькими мешканцями нашого міста необхідності збереження довкілля та їх активної екологічної позиції. У нагородженні переможців конкурсу, які представляли різні райони міста Києва, взяли участь члени журі конкурсу, представники науково-методичного центру дошкільної та початкової освіти ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка, Екологічного клубу «Еремурус-Україна», Водно-інформаційного центру м. Києва, КП «Київський міський Будинок Природи», Центральної бібліотеки ім. Т. Шевченка для дітей м. Києва та Централізованої  бібліотечної системи Деснянського району м. Києва.

ІІІ етап Міського Вернісажу педагогічних ідей з музично-естетичного виховання дітей дошкільного віку «Музична скарбниця»

IMG_144612 грудня 2017 р. на базі Київського палацу дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13) пройшов ІІІ етап Міського Вернісажу педагогічних ідей з музично-естетичного виховання дітей дошкільного віку «Музична скарбниця» – публічна презентація проектів, на якій конкурсна комісія визначала переможців у заявлених за умовами Вернісажу номінаціях. Відповідно до наказу ДОНмолодьспорту м. Києва від 13.07.2017 № 703 http://don.kievcity.gov.ua/files/2017/7/18/160707.pdf Вернісаж педагогічних ідей проходив у ІІІ етапи. Протягом першого (заочного) етапу, що проходив з 11 вересня по 2 листопада, здійснювалася подача музичними керівниками ДНЗ матеріалів (досвіду роботи) для розгляду конкурсною комісією. Протягом другого (очного) етапу проведення Вернісажу на засіданні конкурсної комісії визначено учасників, яких було допущено до публічного захисту.
Зал під час презентації музичними керівниками своїх проектів постійно підтримував колег гучними аплодисментами. Інформацію про переможців Вернісажу педагогічних ідей буде опубліковано на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) http://don.kievcity.gov.ua/content/nakazy-departamentu.html
У рамках Вернісажу відділ дошкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводить фотовиставку дитячих костюмів «Чарівна казка оживає».

З 1 жовтня стартує реєстрація на конкурс «Учитель року-2018»

1 жовтня розпочинається реєстрація на конкурс «Учитель року-2018», що має виявити педагогів, готових до реформування освіти. Про це йшлося під час засідання центрального оргкомітету змагань.
Переможці конкурсу отримають звання «Заслужений вчитель України» та грошові винагороди, лауреати  – грамоти Кабінету Міністрів та ВРУ.
«Конкурс є важливим для нас, оскільки він проходитиме у передстартовий рік для реформи Нова українська школа. Ми розуміємо, що зміни в школі відбудуться тоді, коли зміниться учитель, і цей конкурс має допомогти нам виявити проактивних педагогів, тих, хто готовий до змін уже зараз», – наголосив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей.
Цьогоріч змагання проводитимуть у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова» та «Фізична культура».
Основні фахові змагання вчителів відбуватимуться публічно, про що йдеться в умовах конкурсу.
Вперше конкурсантів реєструватимуть на єдиній платформі, яку надала компанія «Майкрософт Україна». Посилання на реєстраційну форму буде розміщено на сторінці МОН 1 жовтня.  А реєстрація триватиме до 22 жовтня 2017 року.
У фіналі конкурсу педагоги  представлять коротке відеорезюме – міні-розповідь про досвід роботи у школі та унікальні напрацювання. Також конкурсанти продемонструють педагогічну майстерність у конкурсі «Методичний практикум».
Завершальні змагання пройдуть у чотирьох областях: Рівненській, Івано-Франківській, Запорізькій та Волинській.
Перебіг заключного туру, відеозаписи конкурсних випробувань, оціночні відомості можна буде переглянути на сторінці конкурсу:
http://mon.gov.ua/activity/education/vseukrayinskij-konkurs-uchitel-roku-2018/
Окрім цього, розпочнеться робота над оновленням Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» – незабаром проект документу буде представлено для громадського обговорення.

Ляшенко Анна Миколаївна: переможець ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017» у номінації «Початкова освіта»

lyashenko

Ляшенко Анна Миколаївна, учитель початкових класів спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Деснянка» з поглибленим вивченням англійської мови, стала переможницею ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».
Беручи участь у конкурсі, вона актуалізувала своє педагогічне кредо: «Не важлива кількість зроблених кроків, важлива мета, з якою ти йдеш…». Найцікавішим для себе вона вважає здобуття нових знань і досвіду.
Майстер-клас Анни Миколаївни «Використання технологій латерального мислення у початковій школі» був яскравим, надихав енергією та креативністю. Вона презентувала технологію роботи «Шість капелюхів мислення» Едварда де Боно, вміло залучила учасників майстер-класу до активної діяльності, який може бути для вчителя ключем, як зробити набагато ефективнішою розумову діяльність учнів.
Анна Миколаївна – педагог і особистість, яка надихає і пробуджує дітей до творчості, навчає в атмосфері взаємоповаги, любові й добра. Саме такі враження від її уроку-мандрівки у фантастичну Мовну країну. В процесі виконання практичних завдань діти побували і в Інтернет-кафе, і в «Поетичній світлиці», познайомилися з сім’єю Займенника, писали листа Чародію й надсилали їх «Новою поштою». А як підсумок – створили Галявину вражень, яка краще усіляких промов продемонструвала: «Всі разом посадимо дерева і квіти – проллє дощик і посіє нові знання та нові досягнення».
«Йду в ногу з часом технічного прогресу, з головою пірнаю у веб технології, але разом з тим дарую дітям тепле почуття любові, додаю впевненості та спокою, адже вони чекають на пояснення ще багатьох життєво важливих істин. Моє прагнення – безперервно вчитися, змінювати світ і себе в ньому…» – переконання молодої, але впевненої у своїх силах учительки.
Вітаємо Анну Миколаївну з перемогою та бажаємо їй успіхів у ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»!

Майстер-клас

Відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017»

Конкурсу «Учитель року – 2017»

«Україна – рідний край»


Триває фестиваль-огляд дошкільних навчальних закладів “Україна – рідний край”

З метою активізації освітньої роботи дошкільних навчальних закладів із патріотичного виховання дітей, в режимі он-лайн на Освітньому порталі «Педагогічна преса» триває фестиваль-огляд на тему «Україна – рідний край», оголошений Міністерством освіти і науки України на виконання Концепції національно-патріотичного виховання (лист від 09.04.2015 № 1/9-191). Детальніше>>

«Калейдоскоп педагогічних ідей»

20.05.2015  відбувся фестиваль педагогічної майстерності серед педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Калейдоскоп педагогічних ідей». Проведення фестивалю мало на меті популяризацію педагогічного досвіду та фахових здобутків, кращих педагогічних ідей, розширення можливостей для професійного співробітництва педагогів, поширення інноваційних освітніх технологій, стимулювання педагогів дошкільних навчальних закладів до професійного зростання та творчого самовдосконалення. В рамках фестивалю працювало вісім педагогічних студій які відвідало понад 600 учасників.

Програма фестивалю

Студія «Бережемо здоров’я змалку»

Студія «Найменшим особливу увагу»

Студія «Розвиток особистісних якостей дошкільника»

Студія «Логопедична райдуга» 

Студія «Хай музика лунає»

 

Студія «Місто мого дитинства»

Студія «Методисту на замітку»

Студія «Пізнаємо світ разом»

Підсумки конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах

Підсумки конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладахНа виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 11.01.2014р. №12 «Про проведення міського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах міста Києва» з 5 лютого по 26 квітня 2014 року Департаментом освіти і науки, молоді та спорту спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах міста. ДЕТАЛЬНІШЕ >>

Конкурс «Учитель року – 2014» у номінації «Початкові класи»

Знайомтесь:
переможець ІІ етапу Конкурсу «Учитель року – 2014»
у номінації «Початкові класи»

80099-200x300[1]

Цілеспрямована, енергійна, принципова, безкомпромісна, вимоглива і разом з тим людяна та щира, а ще – безмежно закохана у школу та дітей. Такою бачать учителя Київської інженерної гімназії Дарницького району м. Києва Олену Некрилову її колеги та учні. ДЕТАЛЬНІШЕ >>